1 yıldır korunmuyoruz, eşime ilk semen testinde azospermi teşhisi kondu, şimdi yine yaptık en azından bir umut oldu,çok az da olsa,

1 yıldır korunmuyoruz, eşime ilk semen testinde azospermi teşhisi kondu, şimdi yine yaptık en azından bir umut oldu,çok az da olsa,volüm:5.3viskozite:normalsıvılaşma süresi:10 dakikaml’deki spermatozoit sayısı:160.000total sperm.:848000yavaş hareketli:%10hareketsiz:%90normal hareketli:—morfoloji:normla yapılı:%10anormal yapılı%90fsh:19.3testesteron:3,91 lhsi normla aralıktabi yorum yapabilirmisiniz acaba,bize tüp bebek dediler fakat aşılama yoluyla bir şansımız var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin sperm tahlili sorunlu,bir şeklde tedavi gerekli gözüküyor.Tüp bebek yararlı olabilir.Bir üroloji uzmanı çok daha ayrıntılı bilgi verecektir.