10 aylık bir kızım var yaklaşık 5 aydır tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu vardı 1 ay öncesi çekilen ultrasonda ve kültürde bir sorun olmadığını söylediler...

10 aylık bir kızım var yaklaşık 5 aydır tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu vardı 1 ay öncesi çekilen ultrasonda ve kültürde bir sorun olmadığını söylediler.Son yeni yapılan (14.05.2012) tahlil sonucunu yorumlarsanız buna göre ne yapmam gerekiyor?Renk sarı görünüm berrakdansite 1010ph 7,5protein şeker bilirubin aseton negatif ürobilinojen normalher sahada 4-5 lökosit 2-3 eritrosit görüldü. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Kültür sonucu da normalse, bir sorun görülmemektedir