12 Hafta steroid kullandım. Vucut geliştirme sporuyla ilgileniyorum

12 Hafta steroid kullandım. Vucut geliştirme sporuyla ilgileniyorum.1,5 ay önce bıraktım ve tek ampül pregnyl 1500 iü kullandım. Hormonlarım eski seviyesine dönsün diye.Bugün test yaptırdım sonuçlar şöyle : TOTAL TESTOSTERON :5,39 LH :21 FSH :10,75 E2 :61 PROLAKTİN :0,33 ereksiyon ve libido yok.

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tahll.com'a soru sorarken tahlillerinizin normal değerlerini de mutlaka belirtiniz....