12 yaş oğluma Gilbert sendromu teşhis edildi yalnız yazın yüzmeye yazdıracaktı m oğlumu bir sakıncası var mıdır acaba?

 12 yaş oğluma Gilbert sendromu teşhis edildi yalnız yazın yüzmeye yazdıracaktı m oğlumu bir sakıncası var mıdır acaba? ve nefes kokusundan dolayı reflü ve ya gastrit şüpheleniyorlar gaita testi yapıldı sonucunu bekliyoruz ama çocuk hala halsiz ve uyup kalıyor yorgunum diyor Gilberten mi kaynaklanıyor ? nasıl bir bakım ve ya beslenme ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Tüm tetkikleri tamamlandıktan sonra muayenesini de yapan doktoru tarafından karar verilmesi gereklidir..