13 aylık kızımın AST değerleri 53 ALT değerleri 36 çıktı korkulacak bir durum var mı?

13 aylık kızımın AST değerleri 53 ALT değerleri 36 çıktı doktorumuz AST biraz yüksek dedi sizce korkulacak bir durum var mı?

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerin referans değerlerini yazmamışsınız.Sitemizde bu konuda defalarca uyarıda bulunduk.Kayda değer bir yükseklik değil gibi gözüküyor