13 gün sonra bhcg değerim 0,11 cıktı doğrudur değil mi?

 İyi günler bundan 13 gün önce nişanlımla bir şeyler yaşadım ama bakireyim ve üzerim giyinik oturur şekildeyken nişanlım boşalmıştı benim elime az bulaştı hemen peçeteyle sildim 1-2 dk sora kendi vajinama akıntım var mı diye elimi değdirdim çok korkuyorum 13 gün sonra bhcg değerim 0,11 cıktı doğrudur değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliğin oluşmadığını gösteriyor. Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testini tekrarlamanızı öneriyoruz.