13.haftalik hamileyim bugun ikili test icin gittim.

13.haftalik hamileyim bugun ikili test icin gittim. Nt:2,5 mm crl:78,4 mm cikti.suan belki kan degerleri olmadan bisey ifade etmez belki ama kafama cok takildi her yerde ayri bir olcum veriyorlar.nt degeri riskli gruba mi girer?tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bu değerler çok birşey ifade etmez. Test sonuçlarıyla doktorunuz değerlendirmeyi yapmalı.