14 haftalik hamileyim, sigara iciyordum ve onuda biraktim,ben dusuk tehlikesini atlata bilir miyim?

en 14 haftalik hamileyim,simdiye kadar bir sorunum yoktu,ama dun belimde kaslarimda agrilar oldu ve hafif penbe kanama,doktora gittim bebek iyi suyuda iyidir.lakin dusuk tehlikesi var,ilaclar yazdi.sigara iciyordum ve onuda biraktim,ben dusuk tehlikesini atlata bilir miyim?öneriniz var mi?

Tahlil.com Cevabı :

Bu durumda en uygun olanı düzenli aralıklarla sizi kontrol eden kadın doğum doktoruna muayene olmanız