14 yıllık hepatit taşıyıcısıyım aralıklı olarak yaptırıdığım testlerde değerlerim hep normal çıktı?

14 yıllık hepatit taşıyıcısıyım aralıklı olarak yaptırıdığım testlerde değerlerim hep normal çıktıson 3 testimde ise hbs ag negatiif (0.39) çıktı, antihbs 3.39 negatif, hbeg 0.01anti hbe 0.10, alt ast ler gayet normal, hbv dna sı 15 güne çıkacak, yarın ultrasana girmeyi düşünüyorum bu durumu nasıl yorumluyorsunuz sevinebilirmiyim 14 yılın sonunda?

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz tahlil değerleri gayet olumlu,umarım HBV DNA da negatif çıkar