14 yıllık hepatit taşıyıcısıyım, son yaptırdığım tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

14 yıllık hepatit taşıyıcısıyım aralıklı olarak yaptırıdığım testlerde değerlerim hep normal çıktı.Son 3 testimde ise hbs ag negatiif (0.39) çıktı.Yarın ultrasana girmeyi düşünüyorum, bu durumu nasıl yorumluyorsunuz?antihbs 3.39 negatifhbeg 0.01anti hbe 0.10alt ast ler gayet normalhbv dna sı 15 güne çıkacak.

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz tahlil değerleri gayet olumlu,umarım HBV DNA da negatif çıkar.