17.5 yasindaym 18 gün önce adet olmam gerektiği gün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık

17.5 yasindaym 18 gün önce adet olmam gerektiği gün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık gecikmeden bir hafta sonra eczaneden test aldım negatif çıktı hala adet görmedim acaba hamilelik söz konusumudur ?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

f*********** :

merhaba benim sorum kız arkadaşım la sürtünme yolu ile birlikte olduk ikimizde 24 yaşındayız. kız arkadaşımla 1 ocak ta beraber olduk daha sonra 17 ocak ta aet oldu daha sonra 11 şubatta beraber olduk ve gene 17 şubatta adet gördü ve son olarak 14 martta birlikte olduk ve hala adet görmedi hamileli

Cevap:

Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.