18 aylık kızımın kan tahlili sonuçlarında bir kaç koyu yazılmış oranlar var acaba ne anlama geliyor?

18 aylık kızımın kan tahlili sonuçlarında bi kaç koyu yazılmış oranlar var acaba ne anlama geliyor diğer değerler normal ama koyu renkli olanlar şöyle:MCV 78,3 FLMCH 26,6 PGMONO 1,12 K/ul HMONO% 14 % H

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın sonuçlarında koyu yazılmış olanlar yüksek.Ancak önem arzeden bir yükseklik değil.Problem olduğunu düşünmüyorum.