19 haftalık hamilelikte idrar testinde 20 bakteri 8.5 yassı epital çıktı idrar yolu enfeksiyonu var midir ?

19 haftalık hamilelikte idrar testinde 20 bakteri 8.5 yassı epital çıktı idrar yolu enfeksiyonu var midir doktor yok dedi sadece su iç dedi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerek görürse idrar kültürü testi istemelidir.Bu tahlil ile enfeksiyon olup olmadığı anlaşılır.
Tabi su içmeniz işe yarayacaktır.Hamilelikte bu dönemlerde idrarda bakteri görülmesi saptanabilmektedir.