19 yaşındayım 2003 yılında tip 1 diyabete yakalandım.3 ayda rutin kontrollerimi yaptırıyorum.Siteniz ilgimi çekti.Herkesi aydınlattığınızı gördüm.Son yapılan kan tahlilimde albumin 4,84 g/dl kreatinin 0,68 mg/dl bu sonuçların yorumunu yapmanızı rica ediyorum.teşekkür ederim.

19 yaşındayım 2003 yılında tip 1 diyabete yakalandım.3 ayda rutin kontrollerimi yaptırıyorum.Siteniz ilgimi çekti.Herkesi aydınlattığınızı gördüm.Son yapılan kan tahlilimde albumin  4,84 g/dl  kreatinin 0,68 mg/dl bu sonuçların yorumunu yapmanızı rica ediyorum.teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun dileklerimle sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum.Albümin ve kreatin değerleriniz kabul edilebilir sınırlar içinde gözüküyor.Albümin ve Kreatinin testlerinin normal değerleri hakkında aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Albuminkreatinin