2 ay önce sürtünme yoluyla ilişkim oldu ondan sonra 2 ay düzenli adet gördüm?

2 ay önce sürtünme yoluyla ilişkim oldu ondan sonra 2 ay düzenli adet gördüm ama normalde 3 4 gün uzun sürdü. Ve akıntılarım çok çoğaldı karnımda hep bir guruldama var. Gögüslerimin acıdığını değiştiğini hissediyorum ama 2 ay düzenli adet gördüğüm için emin olamıyorum. Hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu durumda hamile olma olasılığınız yok.