2 aydan beri hastalanamadım zaten benim bir düzensizlik sorunum vardı fakat 7 aydan beri düzenliydi

   2 aydan beri hastalanamadım zaten benim bir düzensizlik sorunum vardı fakat 7 aydan beri düzenliydi 2 aydan beri hastalanmıyorum idrar testi yaptım negatif çıktı 2.si silik çzgi çıktı beta hcg yaptırdım sonuç 1.20 çıktı tarlusal verdi 7 gün içinde hastalandm.

Tahlil.com Cevabı : Adet söktürücü ilaç verilmiş size, bunu takiben de adet görmüşsünüz.Hamilelik de yok zaten