2 aydır adet görmüyorum bekarım, geçenlerde doktora gittim?

 2 aydır adet görmüyorum bekarım, geçenlerde doktora gittim yumurtalıklarımın düzgün çalışmadığını polistik yapıda olduğunu ve inci tanesi gibi dizilmiş kistler olduğunu söyledi yaşım 19 ailede rahmi alınanlar var, normalde her ay adet görürdüm bir hastalığım olabiilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğrusu öncelikle bir kadın doğum uzmanına başvurup muayene olmanız ve tahliller yaptırmanız.