2. Derecede şimdi çok hafif rdw yüksekliği ve 8.10,2 olması gereken kalsiyum 10,6 hafif yüksek kemik erimem vardi iyileşme olmuş?

Biliyorum kurallara uygun değil mesajım ama benim yıllardır değişen karaciğer enzim testlerim var yükseliyor ve normale donuyor ara ara yağlanmada var 2. Derecede şimdi çok hafif rdw yüksekliği ve 8.10,2 olması gereken kalsiyum 10,6 hafif yüksek kemik erimem vardi iyileşme olmuş?

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer yağlanmasında karaciğer enzimleri yükselebilir, ancak bunlar birçok başka nedenlerle de yükselebilir, öncelikle diyet ve sporla kilonuzu ve kan yağlarınızı normale döndürmenizi öneririz..