2 Gün önce 6 arkadaş 3 adet ( 3 gr ) Esrar ile yakalandık. Sizce idrar testinde çıkma olasılığı nedir?

Merhaba 2 Yıldır Ot Kullanıyorum ayda 5-6 Kez her kullanışımda kişi başı 1 gr olarak. 2 Gün önce 6 arkadaş 3 adet ( 3 gr ) Esrar ile yakalandık. Sizce idrar testinde çıkma olasılığı nedir?Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com da prensip olarak uyuşturucu kullanan  herkese sadece bir öneride bulunuyoruz.''Bir an önce bu tür zararlı alışkanlıkları bırakın, gerekirse de bir doktora tedavi için başvurun''