2 gün önce b-hcg testi yaptırdım test sonucum 9108.83. değere göre kaçıncı haftamda olabilirim,,,

2 gün önce b-hcg testi yaptırdım test sonucum 9108.83. değere göre kaçıncı haftamda olabilirim, ve herkes çok daha düşük değerlerden bahsediyor, bu kadar yüksek olması normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki normal.Yukarıdaki yazıda da bu anlatılıyor.6. haftada olabilirsiniz.