2 gün önce kız arkadaşımla üzerimizde sadece iç çamaşırımız varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık?

2 gün önce kız arkadaşımla üzerimizde sadece iç çamaşırımız varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.Bunun sonucunda da kız arkadaşımın çamaşırının üzerine boşaldım ama vajina girişinin üst bölümüne boşaldım sonra hemen suyla temizledi. Böyle olduğu halde hamile kalma ihtimali var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz.