2 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Yarın belim için mr a girmem lazım bebeğe kötü bir şey olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte özellikle radyasyondan korunmaya özen göstermek gerekiyor.Radyasyona maruz kalan gebelikler zarar görebilmektedir.Ancak MR röntgen,tomografi gibi radyasyonlu cihaz değildir.Bu yüzde zararı bulunmaz.