2 kere gebelik testi yaptım negatif. Hamile olablirmiyim?

genelde gecikmeli regl olurumgeçen ay 6sinda oldum.bu ay18-19 gn geçti arada bel ağrılarım hafif oluyo olucakmısım gibi eşimle birlikteliğimizde içime boşalmadı zevk suyu olabilir diye düşünüyoruz.2 kere gebelik testi yaptım negatif.hamile olablrmyim

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi yaptırmanızda fayda var.