2 kez evde gebelik testi uyguladım negatif çıktı. Yinede gebe olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu. 4 gün sonra adet oldum. aradan 1 ay geçti adetim yinelendi. Şu anda ise 1 aydır adet görmüyorum. 2 kez evde gebelik testi uyguladım negatif çıktı. Yinede gebe olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : İki kez test negatif çıkmış, ayrıca ilişki sonrası adet de görmüşsünüz, hala nasıl gebe olabileceğinizi düşünüyorsunuz anlaşılır gibi değil.Adet gecikmesi hormonal bir problem nedeniyle olabilir.