2. saat inkübasyon sonrası yapılan mikroskobide her alanda 8-10 ileri hızlı hareketli, 8-9 ileri yavaş hareketli, 2-3 yerinde hareketli sperm hücresi görüldü.

 sonuç fazlasıyla mağızdan bozucu oldu doktor net bir açıklama yapmamış.miktar: 3,0görünüm: opakvizkozite: yüksekreaksiyon: 8aglutinasyon: yoklökosit(her sahada): nadirher alanda bakteri görüldü.2. saat inkübasyon sonrası yapılan mikroskobide her alanda 8-10 ileri hızlı hareketli, 8-9 ileri yavaş hareketli, 2-3 yerinde hareketli sperm hücresi görüldü.sayı azlığı nedeniyle morfolojiye bakılmamıştır.

Tahlil.com Cevabı :

Eşinizin sperm sayısının normalin çok altında olduğu görülmüş.Bu konuda ve tedavi için bir üroloji uzmanına başvurmalısınız