2 senelik evliyim ve 4 aydır eşim çocuk istediği için korunmayı bıraktı.adetimde düzensizlikler oldu ve en son adetim sadece 2 gün sürdü

2 senelik evliyim ve 4 aydır eşim çocuk istediği için korunmayı bıraktı.adetimde düzensizlikler oldu ve en son adetim sadece 2 gün sürdü sonrası lekelenmeler halindeydi adetime daha var fakat adet sancıları ve belirtileri olduğu için hcg yaptırdım sonuç 7,08 çıktı. hamile olma ihtimalim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307