2 veya 3 haftalık hamileyim.Sizce bu testler normal mi? Lütfen bana yardımcı olun.

02 Mart 2017 tarihinde bhcg değeri 59.16 çıktı. 9 Mart 2017 tarihinde 486,7 çıktı.11 Mart 2017 tarihinde 736.41 çıktı 2 veya 3 haftalık hamileyim.Sizce bu testler normal mi? Lütfen bana yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı :

En son değere bakıldığı zaman yaklaşık olarak 5 haftalık hamile olduğunuz görülüyor. Gebeliğiniz ilerledikçe hızla bu değer yükselir. Endişelenmenize gerek yok.Eğer bir kadın doğum doktoruna muayene olmadıysanız en yakın zamanda muayene olmanızda da fayda vardır.