2005 yılında korunmasız olarak cinsel ilişkiye girdim.Bel soğukluğu tanısı koyuldu.

Saygıdeğer hocam;ben 28 yaşında eğitimci biriyim. hayatımda ilk kez korunmasız olarak 2005 yılında cinsel ilişkiye girdim. ondan sonra korunmadan her hangi bir cinsel ilişkim olmadı. belli bir zaman sonra büyük abdesttimi yaparken ya da küçük abdestimi yaparken kirli sarı, koyu renkte akıntı gelmeye başladığını fark ettim. bazen olmadık alakasız zamanlarda da aynı durum süre gelmekteydi. nitekim üroloji hekimine başvurdum. bana bel soğukluğu teşhisi kondu ve ilaç tedavisi uygulandı bu esnada her hangi bir kan ya da idrar tetkikleri yapılmadı.belli bir zaman sonra aynı durum devam etmeye başladı. geçen yıl gelen akıntıdan kültür tahlili yaptırdım ve tahlile göre bactrim fort ile amikozit iğne 6 tane kullandım. yine belli bir zaman sonra akıntı devam etmeye başladı.18,01,2010 tarihinde üroloji hekimine başvuruda bulundum.spermogram testi,sperm kültür-antibiogram testi,kan ve idrar tahlilleri yaptırdım.üroloji hekimi ultrasyona koydu ve böbreklerin temiz olduğunu söyledi. vucuda giren mikrop vücut tarafından prostat bezlerinin olduğu yerde tutulduğunu ve yukarı böbreklere doğru çıkmadığını söyledi.Ne yaptıysam bir türlü tam tedavi olamadım. bana yardımcı olursanız sevinirim. site yöneticilerine ve siz değerli hekimlerimize teşekkür eder saygılarımı sunarım. 18,03,2010

Tahlil.com Cevabı : Sorunuz ve bilgileriniz çok uzun olduğundan kısaltmak ve özetlemek zorunda kaldık.Tahlillerinizde ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum şu an itibariyle.Ancak bazı prostat iltihapları hemen tedavi olamayabiliyor.Benim önerim tercihen bir üniversite hastanesinde deneyimli bir üroloğa bir daha muayene olmanız.Ayrıca bazı üretritlerin de tanısı kolaylıkla konulamayabiliniyor.