21 bir yaşında ve bekarım vücuttaki tüylenme için kadın doğuma başvurdum tsh 0.02 çıktı

21 bir yaşında ve bekarım vücuttaki tüylenme için kadın doğuma başvurdum tsh 0.02 çıktı diğerleri normalmiş dahiliyeyle görüştüm sonuçların yanlış çıkabileceği doğruysa ilaca başalamm gerektiğini söyledi ne olabileceği hakkında bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid bezinizde hastalık var gözüküyor,diğer hormon testlerinizden ise bahsetmemişsiniz.Bir endokrin uzmanına gitmenizi öneririm,sonucun yanlış çıktığını sanmıyorum,tedavi olmanız gerekebilir