21 yaşında bir delikanlıyım. sakallarım henüz çıkmadı tek tük var, vucüdumdaki kıllanma çok düşük

21 yaşında bir delikanlıyım. sakallarım henüz çıkmadı tek tük var, vucüdumdaki kıllanma çok düşük, kollarımdaki baldırlarımdaki kıllar gözükmüyor bile. boyun 1,82 kilom 70 fakat kemik yapısı olarak zayıf gözüküyorum. şu dengeli kiloda bile bir bayan göbeği gibi göbeğim var, ve vücudumdaki kas oranı çok düşük.. yaşıtlarıma göre çok daha genç gösteriyorum 17 gibiyim.

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına başvurun.gerek görürse hormon testleri isteyecektir.Erkeklik hormonumda bir eksiklikmi var diye düşünüyorum. bir tahlil yaptırmama ihtiyaç var mıdır sizce ? yoksa biraz daha beklesem mi ?