22 haftalık hamile özel bir laboratuvar da idrar kültür yatırdık ?

 22 haftalık hamile özel bir laboratuvar da idrar kültür yatırdık 3 gün sonra bize eşimde 100.000 kolonin üzerinde Mrsa bakterisi bulunduğu çok acil olarak hastaneye başvurmaları söylendi. hemen fakülteye gittik. orada görüştüğümüz doktor söz konusu tahlil sonucun doğru olmasının mümkün olmadığını söyledi ve yeniden örnek verildi yapılan ilk incelemede eşimde her hangi bir bakteri ve enfeksiyona rastlanmadı. merak ettiğim konu böyle bir hatalı tahlil mümkün mü? birde bu gibi durumlarda hasta olarak nerelere başvurup şikayetimizi ve mağduriyetimiz bildirebiliriz.

Tahlil.com Cevabı : Bence de ikinci doktorun söyledikleri daha mantıklı.Ama daha kolayı güvendiğiniz bir laboratuvarda idrar kültürü testini tekrar ettirmeniz