22 mart tarıhınde idrar testı yaptım pozıtıf cıktı. 25 martta yanı bugunde kan tahlılı yaptırdım beta hcg degerim 754.01 cıktı

 Merhaba. son mens tarıhım 18 subat gebelık ıstıyoruz. 13 martta kan tahlılı yaptırdım hcg degerım 2.39 cıktı. 22 mart tarıhınde idrar testı yaptım pozıtıf cıktı. 25 martta yanı bugunde kan tahlılı yaptırdım beta hcg degerim 754.01 cıktı acaba hamılemıyım yada ne kac haftalık hamıleyım.tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıhttps://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307