22 yaşında bir bayanım. yaptırdıgım kan tahlili sonucu glukoz 64, MO% 12.7

22 yaşında bir bayanım. yaptırdıgım kan tahlili sonucu glukoz 64, MO% 12.7 değerleri koyu renkliydi. glukozum normal değer aralıgından düşük MO% ise yuksek çıktı. bir sorun teşkil eder mi?

Tahlil.com Cevabı : Monosit değeriniz periferik yayma yapılarak ve gözle sayılarak yeniden değerlendirilmelidir..