.23 gundur adet olamıyorum.gebelik soz konusu mu?

Merhaba.Ben en son 31 Mayısta adet oldum.16 haziranda surtunmeyle bir ilişkim oldu. Ancak bir bosalma olmadi.Adetimin gecikmesiyle defalarca farkli tarihlerde idrar testleri yaptim negatif çıktı. Gecikmenin 21.Gununde test yaptim ve yine negatif çıktı.23 gundur adet olamıyorum.gebelik soz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Testlerinizin tamamının negatif çıkması hamilelik olmadığını düşündürüyor. Gecikmenin sebebini öğrenmek için doktor kontrolünden geçmenizi öneririm.