24 gun arayla adet oluyorum. Bu ayin 6sinda adet olmam gerekiyordu. Bugun bthcg olcumu yaptirdim degerim 30.91 cikti. Hamile miyim?

Ben 23 yasindayim. En son adet tarihim 13 mart normalde 24 gun arayla adet oluyorum. Bu ayin 6sinda adet olmam gerekiyordu. Bugun bthcg olcumu yaptirdim degerim 30.91 cikti. Doktorum 2 gun sonra tekrarlamam gerektigini belirtti. Iki gun sonra bu degerin ne kadar yukselmis olmasi gerekir. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıhttps://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307