24 haftalık gebeyim şeker yüklemesi ve kan alındı sonuçlar aşağıdaki gibidir sizce sorun teşkil ediyor mu

24 haftalık gebeyim şeker yüklemesi ve kan alındı sonuçlar aşağıdaki gibidir sizce sorun teşkil ediyor mu Lökosit    11,31    4,5 - 11    /µl    Yüksek Lenfosit%    19,1    23 - 56    %        Düşük Ferritin    14,24    15 - 150    ng/mL     Düşük / merak ettim sizin yorumlarınızı

Tahlil.com Cevabı : 24 haftalık bir gebelik için sonuçlar ciddi bir sorun teşkil etmiyor merak etmeyiniz.Belki doktorunuz demir eksikliği yönünden takviye ilaç verebilir.