24 yasindayim ve 10 aylik evliyim dun test yaptirdim. kan ve idrar tahlillerim normal cikti ama E2 5,00 FSH 1,83 LH 1,79 Progesteron 0,607?

merhaba ben 24 yasindayim ve 10 aylik evliyim dun test yaptirdim. kan ve idrar tahlillerim normal cikti ama E2 5,00 FSH 1,83 LH 1,79 Progesteron 0,607 Prolaktin 18,09. Sitenizde yaptigim arastirmalardan degerlerimin dusuk oldugunu dusundum cocugumn olma ihtimali nedir ve ne yapmaliyim yardimci olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Çocuğunuzun olması için bir ihtimal hele bunu yüzde olarak vermek doğru olmaz.En uygun olanı tercihen bir endokrinoloji ve kadın doğum uzmanına gidip detaylı muayene olmanız.