24 yaşındayım.kanımdaki eosinofil oranı 3.3 çıktı?

24 yaşındayım.kanımdaki eosinofil oranı 3.3 çıktı.doktorumada göstericem ama randevu tarihim 15 gün sonra olduğu için sizede danışmak istedim. oranın yüksek çıkmasının bana getirileri nelerdir,düşürmek için ne yapmam gerekio ,bana açıklama yaparsanız çok memnun olurum..şimdiden teşekkürlerrr

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil oranı % 5 ve üstü çıkınca anlamlıdır.Sizde bir sorun olduğunu düşünmüyorum.