25 yaşımdayım 1,5 yıllık evliyim 1yıldır korunmuyoruz ama hamile kalamadım

25 yaşımdayım 1,5 yıllık evliyim 1yıldır korunmuyoruz ama hamile kalamadım son adet günümün 2.günü hastaneye gittim hormon sonuçlarım normal çıktı sadece progesteron 0,42 çıkmıştı adet döneminin 21.Günü tekrar kan verdim progesteron 0,85 çıktı. sonuç?

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.