25 yaşında 8+5 günlük hamileyim doktorumun bana vermiş olduğu kan ve idrar tahlillerimi yaptırdım, yorumlar mısınız?

25 yaşında 8+5 günlük hamileyim doktorumun bana vermiş olduğu kan ve idrar tahlillerimi yaptırdım, testlerimin normal düzeyde olduğunu söyledi.Ancak rubella igm 0,93 sınır değerde olduğu gözüküyor bu sakıncalı bir durum mu bebek için tehlikeli bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Hafif biir yükseklik var,doktorunuz gerek görürse avidite testi isteyebilir