25 yaşındayım düzenli adet görüyorum. yüzümde biraz kıllanma oldu cildiyeye gittim?

25 yaşındayım düzenli adet görüyorum. yüzümde biraz kıllanma oldu cildiyeye gittim tahlil yaptı. tahlil adet dönemimde yapılmadı. sonuçlar: FSH:5.99 LH:6.33 DHEA-S:464.32 PROLAKTIN:86,04 bu sonuçlara göre kadın doğum veya endokrine gitmem gerektiği söylendi. sorun ne olabilir yardım lutfe

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin hormonunuz yüksek çıkmış, bu olağan bir durum değil.Doktorunuz bunun nedenlerine yönelik ilave tahliller isteyebilir veya tedaviye başlayabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurabilirsiniz.Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....http://tahlil.com/prolaktin-yuksekligi-nedir-kimler-prolaktin-testi-yaptirmali