26 yaşında bir bayanım yakın zamanda yapmış olduğum kan tahlilinde bazı değerlerim normalin üstünde veya altında çıktı.

26 yaşında bir bayanım yakın zamanda yapmış olduğum kan tahlilinde bazı değerlerim normalin üstünde veya altında çıktı. Bu değerler;WBC :11,7Lenfosit Tam Kan : 0,407Lenfosit % Tam Kan: 3,47HGB: 12MCV: 78,3MCH:25Nötrofil % Tam Kan : 93Nötrofil Tam Kan: 10,9Özellikle lenfosit değerlerim çok düşük görünüyor. Siz değerli hocalarımızdan bu değerler hakkında bilgi alabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç raporundaki referans değerleri yazmamışsınız.Ancak endişe verici bir sonuç görülmüyor