26 yaşındayım 3 aydır korunmuyorum bu ay hastalığım 1 gün sonra beta-hcg testi yaptırdım?

26 yaşındayım 3 aydır korunmuyorum bu ay hastalığım 1 gün sonra beta-hcg testi yaptırdım, Test sonucu 13.5 cıktı. ama 3 gün sonra cok ağrılı adet oldum. Acaba düşük mü yaptım.

Tahlil.com Cevabı : Zaten 13 çıkan Beta HCG sonucu da ara bir değer, gebelik demek için tam da yeterli değil.Sonuç olarak hamilelik olmadığını söyleyebiliriz.Kimyasal gebelik de olabilir, doktorunuza muayene olabilirsiniz.