26 yaşındayım Hemogram ve Sedimentasyon testi yaptırdım Hemogram sonuçları hepsi normal çıktı . Sedimentasyon değeri sonuç 4 Normal Değer -20 mm/saat çıktı sonu

26 yaşındayım Hemogram ve Sedimentasyon testi yaptırdım Hemogram sonuçları hepsi normal çıktı . Sedimentasyon değeri sonuç 4 Normal Değer -20 mm/saat çıktı sonucu yorumlar mısınız ?

Tahlil.com Cevabı : Sedimantasyon sonucu normal, herhangi bir sorun görülmüyor.