27 yaşındayım ve gebelik planlıyorum.Yapılan hormon tahlilinde BHCG?

27 yaşındayım ve gebelik planlıyorum.Yapılan hormon tahlilinde BHCG, FSH, LH, Eastradiol-E2, progesteron, total testesteron değerleri normal çıktı.Ayrıca Rub-IgG 115.9 yani pozitif, GToxo 0.0 non-rective ve IgM-Toxo 0.19 non-reactive çıktı.Gebe kalmadan tedavi olmama gerek var mı?Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda sorun yoktur..