28 günde bir düzenli adet görüyorum adetim bittikten 3-4 gün sonra geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdim.

 28 günde bir düzenli adet görüyorum adetim bittikten 3-4 gün sonra geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdim.Benim size sorum; bu ilişkiden 46 gün sonra karından ultrason yoluyla doktor gebelik kesesine rastlamadı acaba gebelik olsa kese gözükürmüydü? Yoksa ilişkiden 46 gün sonra gebelik olsa bile karından ultrasonla gözükmemesi normal mi? (bu süre içinde başka bir ilişkim olmadı).Ve kesinlikle gebeliği istemiyorum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler...

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik ile ilgili en doğru bilgiyi kanda Beta HCG testi verir, gebelik yönünden özel ultrason muayenesi ile ancak gebelik saptanır.Normal ultrason muayenesinde gebelik çıkmaz.