28 günde bir düzenli adet görüyorum yumurtlama günü olan 11 nisanda ilişkiye girdik.?

28 günde bir düzenli adet görüyorum yumurtlama günü olan 11 nisanda ilişkiye girdik...26 nisanda gelmesi gerken adet 16 nisanda gördüm 4 gün kadar sürdü kahverengi değildi acaba üstünemi gördüm öyleyse ne zaman testte doğru sonuç alabilirim bu arada 29 nisanda kendim test yaptım negatif çıktı ....

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.