28 günlük çocuğumun TSH değeri 7,566 çıktı.TSH testi normal değerlerde mi?

Çocuğumun TSH ölçüm değeri 7,566 çıktı. Bugün itibari ile 28 günlük.Sonuç hakkında bilgi alabilir miyim? Hangi süreçlerde,çocuğuma TSH tahlilini tekrarlamalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Çocuğunuzun 28 günlük olduğu dikkate alındığında TSH normal değeri 0,5-10 arasında.Test normal gözüküyor.Doktorunuz gerekli görmedikçe bu testin sıkça yapılmasının anlamı yoktur.