28 haftalık hamileyim kan ve idrar sonuçlarımdaki OLUMSUZ değerler aşağıdaki gibi

 28 haftalık hamileyim kan ve idrar sonuçlarımdaki OLUMSUZ değerler aşağıdaki gibi üre 16.53 kreatinin 0.46 kolesterol 225.62 HDL kolesterol 71.42 total protein 5.57 klor 109.06 FT4 0.91 B12 172.7 EPI 22.8 bunlar için almam gereken acil bir önlem varmıdır yardımlarınınz için teşek

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.Sonuç raporunda belirtilen normal değerleri de mutlaka belirtmelisiniz.