29 yaşında 25 haftalık hamile ..

29 yaşında 25 haftalık hamile bayan sonuçları yorumlar mısınız?Ürobilinojen (URO) NORMAL NORMAL Glikoz (GLU) NEGATİF NEGATİF Aseton (Keton) (KET) NEGATİF NEGATİF Bilirubin (BIL) NEGATİF NEGATİF Protein (PRO) NEGATİF NEGATİF Nitrit (NIT) NEGATİF NEGATİF Reaksiyon (pH) 6 5 - 9 Dansite (S.G) [H] 1030 1015 - 1025 Hemoglobin [E] + NEGATİF Lökosit Esteraz [E] +++ NEGATİF Askorbik Asit [E] + NEGATİF Eritrosit [H] 3 P/HPF 0 - 2 Lökosit [H] 90 P/HPF 0 - 4 Yassı Epitel [H] 14 P/HPF 0 - 3 Renal Epitel 0 P/HPF 0 - 2 Hyalen Silendir 0 P/HPF 0 - 2 Amorf 0 P/HPF Kalsiyum Oksalat Monohidrat 0 P/HPF 0 - 3 Kalsiyum Oksalat Dihidrat Kr. 0 P/HPF 0 - 3 Triple Fosfat Kr. 0 P/HPF 0 - 3 Ürik Asit Kr. 0 P/HPF 0 - 3 Mantar 0 P/HPF 0 - 2 Bakteri [E] + P/HPF NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü aldırmanızı öneririz, enfeksiyon olabilir..